Telefon

+90 (532) 355 08 13

AÇIK SAATLER

Hafta içi: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:00 – 20:00
Pazar: 08:00 – 20:00

ADRES

Kayseri Develi Yolu Tekir Kapı Otopark Alanı No:39, Erciyes
Erciyes Kayak Merkezi, Kayseri

Hakkımızda

Author
Karmen Kayak&Snowboard Kiralama

Yeni Kayak Ekipmanları Merkezi

Erciyes Kayak Merkezinde en uygun fiyata kayak&snowboard ekipmanları kiralayabilirsiniz.

İletişime Geç

2009 yılından itibaren Karmen Ski Rental olarak Erciyes Kayak Merkezinde Kayak&Snowboard ekipmanları kiralama hizmeti ve Kayak Eğitmeni Efsane Veysel Hoca, Snowboardve Kayak Eğitmeni Mert Değirmenci ve Kayak Eğitmeni Numan Değirmenci hocalarımız ile Kayak&Snowboard eğitim ve öğretimi vermekteyiz.

Misyonumuz; Kış turizminde şehrimize kayma deneyimini tatmak için gelen ziyaretçilerimize her yıl yenilenen kayak ekipmanlarımız ile güvenli ve sağlıklı bir şekilde tatillerini geçirmelerini sağlamak. Misyonumuz doğrultusunda mağazamızda her yıl yenilenen kayak, kayak montu, kayak pantolonu, kayak eldiveni, kayak ayakkabısı, kayak kaskı, kayak gözlüğü, snowboard, snowboard montu, snowboard pantolonu, snowboard eldiveni, snowboard ayakkabısı, snowboard kaskı,
snowboard gözlüğü ve kızak gibi tüm ekipmanları bulabilirsiniz.

Vizyonumuz; Kış turizmi için gelen ziyaretçilerimize tatillerini sağlıklı ve güvenli geçirmeleri için yeni Kayak&Snowboard ekipmanı kiralamanın yanı sıra Kayak&Snowboard eğitimi ve öğretimi vererek tatillerini zevkli geçirmelerini sağlamak.
Ziyaretçilerimize Kayak, Snowboard, Kar, Pistler ve Kaymanın kurallarını detaylı bir şekilde öğreterek bu alanda profesyonelleşmelerini sağlamak başlıca hedeflerimizden biridir.
Bu bağlamda Kayak eğitmeni Efsane Veysel Hoca, Snowboard eğitmeni Mert Değirmenci ve kayak eğitmeni Numan Değirmenci hocalarımız ile kayak&snowboard eğitim ve öğretim sırasında detaylı bir şekilde anlatımını yapmaktadır.

Ayrıca Karmen Mağazamızı ve hocalarmızı kayak pistlerinin durumu, ulaşım, güncel hava durumu ve otel konaklamarı için 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.
Özellikle Kayak&Snowboard eğitiminin ve öğretiminin nasıl, ne kadar sürede verileceği , kayak malzemesi seçiminde nelere dikkat edilmesi gerekeceği konularında mağazamızı ve hocalarımızı 7/24 arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kayak Eğitmeni Efsane Veysel Hoca, Snowboard ve Kayak Eğitmeni Mert Değirmenci ve Kayak Eğitmeni Numan Değirmenci hocalarımız 4 yaşından 80 yaşına kadar gelen tüm ziyaretçilerimize Kayak&Snowboard eğitim ve öğretimini profesyonel bir şekilde vermektedir.